Нині у Луцьку є дві платні парковки. На території торгового центру “Ювант” на вулиці Карпенка-Карого та вздовж вулиці Кривий Вал у центрі. Поки єдиний варіант заплатити за паркомісце – готівкою.

Та вже незабаром процедуру обіцяють спростити і це можна буде зробити в два кліки. В поміч – новий мобільний додаток SmartLutsk. У муніципальній варті розповідають: додаток буде дуже помічним. Крім місця можна буде оплатити і штраф за неправильне паркування. Сюди ж приходитимуть сповіщення, наприклад, про закінчення часу парковки.

Якщо ви сидите в кафе чи ресторані, займаєтеся своїми справами, ви можете продовжити парковку і вам не потрібно бігти до паркомата і знову оплачувати”, – пояснює керівниця департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська. 

Додаток легко завантажити: працює на обох системах: Андроїд та IOS. Реєструємося і додаємо авто, яким користуємося. У додатку чотири опції: тут можна побачити, де у місті є платний паркінг, кількість вільних місць та вартість: 10 гривень за годину. Розділи штрафних майданчиків, куди евакуйовуватимуть автівки, які припарковані неправильно, ще не працює. Функція “абонемент на парковку” також ще в процесі розробки.

До слова, цього року у Луцьку мають з’явитися ще дві платні парковки. Біля Центрального ринку і вздовж ринку, що на вулиці Кравчука. А наступного – додаткових десять майданчиків.