У Луцьку у будинку на вулиці Степовій чоловік намагався покінчити життя самогубством.

Про це повідомили патрульні на сторінці у фейсбуці.

Заявник повідомляв, що чоловік тримає в руках скло від розбитого вікна та приставляє його собі до горла.

“Патрульні домовилися, що  зайдуть всередину. Чоловік стояв на кухні з приставленим до горла шматком скла, говорив незрозумілі речі, казав, що має проблеми. Під час розмови командир роти переконав чоловіка відкинути уламок”, – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що патрульні упізнали громадянина, адже раніше вже проводили йому перевірку в парку: тоді нічого забороненого не знайшли.

”Невідома особа намагається покінчити життя самогубством”

”Невідома особа намагається покінчити життя самогубством”, – таке повідомлення отримали патрульні вчора вдень з вулиці Степової у Луцьку.Заявник повідомляв, що чоловік тримає в руках скло від розбитого вікна та приставляє його собі до горла.Патрульні упізнали громадянина, адже раніше вже проводили йому перевірку в парку: тоді нічого забороненого не знайшли. Учора ж під час спілкування домовились, що патрульні зайдуть всередину. Чоловік стояв на кухні з приставленим до горла шматком скла, говорив незрозумілі речі, казав, що має проблеми. Під час розмови командир роти переконав особу відкинути уламок.Чергове врятоване життя нашими патрульними!#патрульнаполіція#ПорядокЦеТи#volynpatrolpolice

Gepostet von Патрульна поліція Волинської області am Freitag, 14. Februar 2020