У Луцьку автобусний маршрут №9 обслуговує 8 великогабаритних автобусів, і скарг на роботу цього маршруту немає, запевняє головний транспортник міста Віктор Главічка.

Про це він сказав у програмі «Актуально» на 12 каналі 4 лютого, відповідаючи на запитання, чому під час карантину та ще й узимку кількість автобусів на цьому маршруті зменшили з 16 до 5-7, через що інтервал між рейсами становить 40 хвилин.

«Це недостовірна інформація. Після заміни перевізника, на якого були скарги, нарікання, особливо у вечірній час, в нас на сьогодні знята проблема, що стосується 9-го автобусного маршруту. І інтервалів таких (40 хвилин, – ред.), повірте мені, немає – ми можемо це відстежити за системою контролю і автоматизованою системою оплати проїзду, адже всі автобуси обладнані GPRS-сигналами. Скарг на 9-ку в нас ніяких немає», – наголосив посадовець.

«Згідно з договором, там передбачено 8 автобусів, які з інтервалом 15-17 хвилин здійснюють перевезення», – додав Віктор Главічка.

Що ж до дотримання карантинних норм, то він упевнений, що великогабаритні автобуси, на відміну від менших «Богданів», дають змогу дотримуватися більшої дистанції між пасажирами.

Також Віктор Главічка пояснив, чи можливо відновити луцькі маршрутки 17, 17а і 47.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Луцька маршрутка №30 їхатиме на 40-й квартал. МАРШРУТ