Сотні лучан взяли участь у мітингу під стінами Волинської ОДА 11 листопада. Усі вони вимагають скасувати карантин вихідного дня. 

Учасники акції – власники або працівники закладів, які не зможуть повноцінно працювати, якщо в Україні введуть карантин вихідного дня.  Вони просять зняти обмеження, аби не залишати людей без роботи.

Нагадаємо, карантин вихідного дня запропонував міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Ми будемо пропонувати жорсткий карантин вихідного дня. Це означає, що у вихідні дні, тобто суботу та неділю, починаючи з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, щоб в країні працювали виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправні станції, ветеринарні аптеки”, – зауважив він.

Роботу ресторанів, кафе, інших закладів громадського харчування, за словами Степанова, пропонують у ці дні зробити виключно “на виніс”.

Під час акції у Луцьку планують передати листи-зверненя з підписами на адресу прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови Національної поліції України Ігоря Клименка, начальника ГУНП у Волинській області Юрія Крошка.