На два дні Луцьк перетвориться на столицю європейського спорту. У місті 6 та 7 липня відбудеться командний чемпіонат Європи з легкоатлетичних багатоборств (суперліга) – 2019 за участі спортсменів восьми країн.

Про це пише прес-служба Луцької міської ради.

Два дні в Луцьку змагатимуться спортсмени з 8 європейських збірних: України, Білорусі, Франції, Великої Британії, Швейцарії, Іспанії, Естонії та Нідерландів. Такий представницький турнір у нас проводитиметься вперше. Це престижні змагання європейського рівня.

5 липня на Театральному майдані міста відбулося урочисте відкриття цих престижних змагань. Участь в церемонії взяли Перший віце-президент Європейської легкоатлетичної асоціації Добромір Карамарінов,  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, радник міського голови Ігор Поліщук, іноземні гості та численні жителі нашого міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Він повідомив, що Федерація легкої атлетики України запропонувала Луцьк, як місто проведення цих змагань Федерації легкої атлетики Європи, адже воно підходить за усіма критеріями відповідних завдань. Тут є чудовий стадіон, є тренувальний стадіон, є готелі та інша розвинена інфраструктура.

«Політика нашого Міністерства разом з Федерацією легкої атлетики спрямована на те, щоб не лише в столиці України проводити такі чемпіонати, а й в обласних центрах. В Києві буде чемпіонат Європи зі стрибків у воду, а в Луцьку – Чемпіонат Європи з легкоатлетичних єдиноборств. Це – прекрасно!», – зазначив Ігор Жданов.

Фото Дмитра МАТІЯЩУКА