У Луцьку свій 80-річний ювілей великим сольним концертом відзначить Хор Верьовки
Цей колектив відомий у найдальших куточках світу, унікальна творча формація, яка вже десятки років знайомить світ з українським музичним спадком. 29 квітня в Луцьку на сцені драмтеатру виступить легендарний Хор ім. Григорія Верьовки.
Початок концерту о 19:00, повідомили організатори Clever Production.
Для луцьких шанувальників виступлять хор, балет та оркестр колективу – всього 70 артистів.
До 80-річчя хору вони представлять спеціальну ювілейну програму «За честь, за славу, за народ», яка складатиметься з улюблених шанувальниками творів. Це історичні думи, козацькі та чумацькі пісні і танці, жартівливі хорові сценки, родинно-побутова, обрядова лірика – пісні і танці, виконувані на святах врожаю, на весіллях. Хор включає також у свої концерти твори багатьох народів світу. Органічними для колективу стали й оригінальні композиції, в яких музика, спів і танець виступають триєдиним компонентом. Також будуть прем’єри, які хор готує спеціально до ювілейної програми.
«Ми не відкладаємо творчість на «кращі» часи. Поки триває війна, триватиме наша концертна діяльність на підтримку ЗСУ та людей, які постраждали внаслідок агресії рф. Сьогодні ми, як ніколи, повинні бути єдиним цілим і непосильно працювати заради нашої Перемоги», – анонсує подію директор-розпорядник колективу Ігор Курилів.
Хор ім. Г. Верьовки зараз активно тримає культурний фронт України, виступаючи з благодійними концертами у різних країнах Європи та українських містах, збираючи кошти для відновлення пошкоджених росіянами культурних пам’яток, серед яких Музеї Сковороди, Маріупольський драмтеатр, Харківські опера та філармонії, храми тощо, у Фонд для лікування та реабілітацію наших захисників, які зараз на Луганщині та Донеччині. Також виступають для дітей, які втратили батьків через війну. На ці благодійні ініціативи колектив перераховує виручені з концертів кошти.
Саме на таку подію запрошують лучан, адже подія в Луцьку також благодійного спрямування, а частина коштів буде передана ЗСУ.
«Український народ повсякчас жив з піснею. Зараз ми повинні співати, бо у нас душа добра, тепла та світла! Тож запрошуємо усіх заспівати разом справжню щиру українську пісню, яка дає нам сил боротися за нашу свободу і незалежність», – запрошує на концерт директор-розпорядник колективу Ігор Курилів.
Квитки тут: https://lutsk.karabas.com/ua/hor-im-g-g-verovki-63
Останні публікації
- Магістратура в IT: як стати спеціалістом у машинному навчанні та штучному інтелекті
- Макарони: асортимент і як вибрати ідеальний варіант
- Квитки на автобус Київ – Дюссельдорф: зручне бронювання з Rubikon
- Котел як серце системи опалення
- Збираємо домашній бургер: від булочки до начинки
- Курси англійської мови в Хмельницькому для всіх рівнів
- У МХП відзначили найкращих працівників агронапряму
- Що не можна передавати Новою Поштою з Польщі в Україну?
- Белек 2025: Пляжі, гольф і all inclusive для всієї родини
- Прогноз погоди на місяць Луцьк: що чекати у травні-червні 2025
- Ремонт кавоварки Делонгі: який сервіс обрати у Києві?
- Що краще: бігова доріжка чи орбітрек?
- Основні різновиди меблевої фурнітури
- Косметика оптом від COSMIC: асортимент і переваги для бізнесу
- Чоловічі кросівки Армані та кеди Ванс: стиль і комфорт
- Чому корейська сироватка для обличчя оптом від KEAUTY — ідеальний вибір для вашого бізнесу
- Що таке Твіч: аналітика нових трендів і як нові стрімери нарощують аудиторію
- Антикваріат онлайн: оцінка та продаж без зайвих зусиль
- Як BestRadio.FM змінює формат радіо онлайн: історія та інновації
- Які інструменти потрібні для роботи з металом?
- Зростання популярності мобільних аксесуарів в Україні
- Витоки популярності худі у чоловічій моді
- Скільки коштує посилка з Канади в Україну?
- Усе що варто знати про послуги комплексного ремонту квартири під ключ у Луцьку
- Яка різниця між тактичними і балістичними окулярами?
- Навчання водіння: покроковий гід для початківців