Торгово-розважальний центр «ПортСіту» спільно зі спортивним клубом «Лучеськ» та магазином побутової техніки «Фокстрот» влаштували у Луцьку масштабне дійство – щорічний забіг Миколаїв.

Костюмований забіг відбувся сьогодні, 15 грудня. Стартували учасники о 13:00 від ТРЦ, – пише ІА “ВолиньPost”.

Сотні лучан – від зовсім ще малечі до людей поважного віку –перевдягнулися у новорічні костюми та влаштували марафон. Його мета – популяризувати здоровий спосіб життя та створити новорічно-різдвяний настрій з безліччю веселощів та подарунків.

Спочатку учасники добряче розім’яли м’язи. До слова, кожному із них видали спеціальну наклейку з номером та святкову червону шапку. Дехто, щоправда, підготувався ґрунтовно й прийшов на забіг у костюмі казкового, мультяшного чи новорічного персонажа чи навіть супергероя. Деякі з персонажів приєдналися до учасників, спустившись із даху ТРЦ «ПортСіту».


Під час забігу дорослі та діти долали дистанції у 7 та 2 кілометри, а також 500, 200 та 100 метрів. Діти, які брали участь у новорічних костюмах (Миколайчика, Снігуроньки, Сніжинки, Бурульки, Сніговичка і т.д.) отримали подарунок.

Співорганізатор забігу Ігор Спасовський подякував адміністрації ТРЦ «ПортСіту» за ініціативу, а організаторам – за активну участь та інтерес до події.