4 грудня Волинській області виповнилося 80 років від дня утворення.

Аби відзначити цю важливу для регіону дату, у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка зібралися представники влади, громадськості, депутатський корпус усіх рівнів, делегації районів та міст, – йдеться на сторінці Волинської обласної державної адміністрації у фейсбуці.

Долучилися до урочистої академії і керівники органів влади області, а саме голова обласної ради Ірина Вахович та перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

Короткий екскурс в історію становлення Волині, як регіону провів історик, політолог, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Шваб.

“Волинь була центром культурного розвитку з історичних часів. Славна історія Волині варта поваги. Область єдина територія сучасної України, яка зберегла свою першу назву. Тому ми, як волиняни, повинні пишатися та берегти історію нашого краю”, – розповів історик.

Вітаючи волинян із ювілеєм перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук наголосив, що Волинська область – це край працьовитих та щирих людей, істинних патріотів своєї рідної землі.

“80 років – поважний вік, вік життєвої мудрості та виважених рішень. Нехай наша область і невелика за площею та кількістю населення, проте має велике стратегічне значення, великий потенціал для інвесторів, – наголосив Олександр Киричук. – Усе, чим сьогодні багата Волинь – це унікальний надійний фундамент, на якому сучасні і прийдешні покоління продовжать розбудову нашого краю, щоб життя волинян з кожним роком ставало все краще”

Ірина Вахович наголосила на важливості спільних та злагоджених дій, задля розвитку та процвітання Волинської області, побажавши волинянам миру та злагоди.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять волинських героїв – захисників України, які відали своє життя за державу.

Учасникам заходу були представлені виступи аматорських колективів з Іванич, Ківерець, міста Луцька, Камінь-Каширського та Рожищенського районів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У яких районах Волині заробляють найбільше