У Волинській обласній дитячій лікарні 28 жовтня померла 8-річна дівчинка.

Про це пише ІА Волинські Новини, посилаючись на власні джерела.

Коли дитині стало зле, рідні довгий час не викликали швидку, а займалися самолікуванням, тому дівчинка у лікарню потрапила вже у дуже важкому стані.

Як розповіли в оперативно-диспетчерській службі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», до швидкої виклик надійшов 21 жовтня о 19:40, повідомлялося про те, що 8-річна дівчинка має ознаки отруєння. Як встановили медики на місці, дитина за декілька днів до цього вживала каштани. Після того не їла нічого, лише пила воду.

Медики госпіталізували дитину у лікарню. Відомо, що вона на приймальному відділенні втратила свідомість і була шпиталізована у реанімаційне відділення.

На жаль, 28 жовтня дівчинка померла у лікарні. Інформацію підтвердив заступник генерального директора КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» з хірургічної роботи Ігор Дородних. Він розповів, що дійсно дитину з отруєнням було доставлено у лікарню. Проте батьки довгий час займалися самолікуванням і дитина поступила у край важкому стані. На жаль, врятувати її не вдалося.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку жінка хотіла вбити себе і дитину. Обидві – в лікарні