У Луцьку відбувся благодійний бал “Імпреза Любарта” в рамках 14 Всеукраїнської акції “Серце до серця”. Раніше його проводили у стінах Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Цьогоріч в концепцію заходу впровадили комплексні зміни аби залучити якомога більшу аудиторію. Вечір минув під гаслом “Дитяче серденько живи!

Волонтерка Дарія Майструк переконана, що заходи такого типу більше привертають увагу різних соціальних груп населення, адже на балу можна відпочити, повеселитися і водночас зробити добру справу для хворих діток.

Танцювальну частину вечора відкрили 22 пари дебютантів. Також зворушливим вальсом потішили гостей “сонячні діти”. Головний танцмейстер імпрези Олександр Кашевський проводив  майстер-класи з хореографії. Одна із дебютанток Анастасія вважає, що такі дійства можуть стати візитівкою Луцька.

Гості фотографувалися на фоні численних фотозон та куштувати смаколики у фуд-зонах. Окрім того, в рамках “Імпрези Любарта” відбулися покази брендів одягу від кращих дизайнерів міста та благодійний аукціон. Також кожен охочий міг внести окрему пожертву у спеціальну скриньку. Усі закумульовані гроші передадуть Волинській обласній дитячій лікарні.