У п’ятницю, 22 листопада, у Луцьку відбувся “Осінній бал – 2019”.

Близько сотні людей з інвалідністю, їх друзі та близькі зібрадися у п’ятницю, 22 листопада, на СК «Арена спорт», що в приміщенні Культурно-розважального центру «Adrenalin-City».

Цього разу на паркет вийшли 137 людей із обмеженими можливостями. Їхніми партнерами були не лише батьки, але й військовослужбовці Національної Гвардії України, місцеві чиновники, представники ЗМІ та громадські активісти.

Цьогоріч участь у заході взяли громадські організації “Батьків дітей із Синдромом Дауна”, «Сильні діти», «Повір у себе», «Янголята», «Кольорова капустинка», «Джерело життя» та Луцький навчально-реабілітаційний центр.

Вони дивували глядачів  виконанням вальсів, менуету та полонезу.

У вальсі кружляли діти з аутизмом, синдромом Дауна, їх батьки, люди на інвалідних візках. Всі вони  танцювали із запалом та щирими посмішками.

Серед гостей «Осіннього балу-2019» – перша «Міс України на візку» Руслана Фарина та лідер гурту «Чорні черешні» Юрій Поліщук.

Наприкінці свята  відомий волинський хореограф Олександр Кашевський дав можливість усім бажаючим випробувати свої сили  та вивчити кілька танцювальних па.

Захід відбувся за сприяння Луцької міської ради. Інформаційний партнер – 12 канал.

Фото Поліни Березюк