У Луцьку відкрили нову амбулаторію на вулиці Домни Гордіюк. Вже у середині січня мешканці цієї вулиці, а також Кравчука, Федорова, Конякіна та проспекту Соборності, зможуть отримати тут первинну медичну допомогу та консультації у сімейних лікарів. Працюватиме медзаклад у будні з восьмої до дев’ятнадцятої години. У суботу − з дев’ятої до п’ятнадцятої. А неділя − вихідний день.

Раніше приміщення належало 133-тій аптеці, проте вирішили, частину можна виділити для будівництва амбулаторії. Провели громадські слухання − і мешканці мікрорайону це рішення ухвалили. Капітальний ремонт розпочався у середині вересня.
Щоправда, частину устаткування ще довозитимуть у медзаклад до моменту, коли він офіційно запрацює. Мешканці мікрорайону амбулаторією задоволені. Кажуть, що доїжджати до проспекту Відродження, де знаходилась найближча амбулаторія, було непросто, особливо, якщо пацієнт у важкому стані.

Амбулаторія номер п’ять − не єдина, де цього року проводили капітальний ремонт. Роботу майже завершили у амбулаторії у мікрорайоні Вересневе − там замінили дах та утеплили фасад. А у наступному році планують відкрити ще одну амбулаторію на вулиці Рівненській.