“Експрес Кредит Юніон” відтепер і в Луцьку. Обласний центр Волині – восьме місто, де фінансова компанія відкрила чергове відділення. “Експрес Кредит Юніон” за 5 років діяльності зарекомендував себе, як надійний фінансовий партнер.

Відділення знаходиться на вулиці Винниченка, 4.

Заступниця голови правління “Експрес Кредит Юніон” Наталія Іванів наголошує: їх працівники є виключно професіоналами своєї справи і завжди індивідуальний підхід до клієнта, щоб задовольнити будь-які фінансові потреби.

“Експрес Кредит Юніон” працює із кредитами та депозитами. Мінімальна початкова сума вкладу депозиту – 500 гривень, мінімальна сума поповнення – 100 гривень.
“В нас хороші відсоткові ставки. Найоптимальніша ставка, яку ми всім пропонуємо – це на 13 місяців – 19% виплачуємо. Є різні види договорів. Тобто, ви можете укладати договір капіталізації – зберігання ваших відсотків. І можете просто кожного місяця отримувати свій відсоток – забирати. Є депозити на місяць, на три місяці, короткострокові депозити і є довгострокові – до двох років”, – пояснила керівниця луцького відділення “Експрес Кредит Юніон” Мар’яна Савчук.

Фахівці “Експрес Кредит Юніон” розповідають – тут можна отримати кредит без паперової тяганини – під заставу золота за найнижчими відсотковими ставками в сегменті.

“Ми пропонуємо для наших клієнтів дуже вигідні та оптимальні умови кредитування під заставу золота. Ми пропонуємо на честь відкриття нашого відділення 0,24% на день для усіх наших кредитодавців. Так само ми перекредитовуємо заставодавців інших ломбардів і пропонуємо для них найвигідніші умови. Завжди телефонуємо та цікавимося можливістю наших клієнтів та платоспроможністю”, – зазначила керуюча ломбардного відділення «Експрес Кредит Юніон» Олександра Пастушок.

А ще “Експрес Кредит Юніон” започаткував для своїх клієнтів бонуси. Зокрема, успішно діє програма лояльності для пенсіонерів, де людям поважного віку пропонують плюс 0,5% відсотка до депозиту. На таку ж пропозицію можуть розраховувати іменинники протягом 5-ти робочих днів після дати народження.

Фінансова компанія і надалі розширюватиме мережу “Експрес Кредит Юніон”. Наступне місто, де планують відкрити відділення – Хмельницький.