Запах паленої гуми і ревіння моторів. З кількох міст України зібралися байкери,аби відкрити черговий мотосезон. Щоб керувати таким звіром необов’язково бути сильним чоловіком. Це може робити і на перший погляд тендітна дівчина.

Лучанці Дарині – вісімнадцять. Вона обожнює швидкість і вітер. Мотоциклами почала захоплюватися ще в дитинстві. Каже, що батьки виховували її як справжню байкерку.

На відкриття сезону приїхали рівненські байкери, які минулого року відкрили перший мото-клуб у рідному місті. Сергій керує байком вже 10 років.

Захід спонсорувала компанія “Дніпро-М” – український бренд електроінструментів. Вони ж і організували всі конкурси, майстер-класи, розваги для дорослих і дітей.

Присутні мали можливість поласувати безплатною солодкою ватою від спонсорів заходу. А також взяти участь у конкурсі для чоловіків – «Силач Дніпро-М». На території Театрального майдану облаштували фотозони, де можна було зробити світлини на згадку. Урочисте відкриття мотосезону у Луцьку оргнанізовують уже юідбще10 років поспіль.