Луцький “Там Там” повністю оновили. Гіпермаркет вже тішить своїх відвідувачів стильними вітринами, сучасним обладнанням і завжди якісним товаром.

Роботи з реконструкції тривали у “Там Тамі” кілька місяців. Модернізували його поетапно, закриваючи щоразу лише частину гіпермаркету – аби не створювати дискомфорту для відвідувачів. І вже 29 червня повністю оновлений “Там Там” відкрив свої двері для гостей.

Тепер його не впізнати: у магазині з’явилися кілька оновлених продуктових відділів. Зокрема – м’ясний, рибний, фреш-зона, відділ із напоями. Запрацювала і своя коптильня, що тішить відвідувачів смачними натуральними делікатесами.

Оновили у «Там Тамі» і холодильне обладнання – нині воно не лише практичне, а й доволі сучасне та естетичне. Як і 27 модернізованих кас.

До речі, у гіпермаркеті тепер можна не лише робити покупки, а й смакувати кавою. Там створили умови для задоволення потреб усіх кавоманів: встановили сучасні швейцарські кавові апарати, поставили стильні та зручні горнятка. Смакувати коваю можна на місці або взяти напій з собою.

У новому гіпермаркеті – нова концепція. Керівниця об’єднаного бізнесу “ТРЦ “ПортCity”  та гіпермаркет “Там Там” Наталія Антоненко  розповіла, що нова концепція закладу відповідає цінностям волинян.

Над проектом працювала команда понад півтора року.

“За даними опитувань, впізнаваність бренду “Там Там” у західній частині України – понад 96%. Тож ми не маємо права його міняти. Але ми трішки змінили концепт. І тепер “Там Там” — це сімейні покупки, сімейні традиції. Ми зрозуміли, що сім’я для Волині — це дуже важливий акцент”, – зазначила Наталія.

Вона пояснила, що для нового напрямку обрали і новий логотип. На ньому можна упізнати двох людей: дорослого та дитину, які йдуть у магазин і просто спілкуються.