У Луцьку відкрили відділ продажу квартир в унікальному ЖК StyleUp. ФОТО
У Луцьку відкрили відділ продажу квартир у клубному житловому комплексі StyleUp. Унікальний ЖК зводять у Теремно. Його фішка – клубне житло замість багатоповерхових “мурашників”.
11 травня на першому поверсі ТРЦ “ПортCity” відкрили відділ продажу квартир. Він працюватиме щодня: з 9:00 до 20:00 у будні і з 12:00 до 18:00 у вихідні. Саме тут можна розпитати усе про будівництво ЖК StyleUp, а також дізнатися про вигідні умови куплівлі житла.

ЖК StyleUp – це цілий житловий комплекс, що складатиметься із дев’яти будинків по 4 поверхи кожен, на території площею 6 га. У компанії пояснюють: хочуть створити не просто квартири, а квартал, де всі жителі будуть приятелями й матимуть достатньо місця для спільного відпочинку. Тому в проекті – не лише будинки, а й дитячі та спортивні майданчики, зони для барбекю, велодоріжки та місця для зарядки електрокарів. А ще – власний дитячий садок та цілодобова охорона комплексу. Оздоблення під’їздів виконано у стилі neo-loft.
Проект готували близько двох років. Рівно стільки часу знадобилося, аби продумати усі деталі для максимально комфортного проживання, врахувати усі рекомендації експертів.
Над проектом працювали спільно українці та литовці. Архітектурну концепцію створював литовський спеціаліст Відімантас Самаліоніс. Саме він був автором проектів гіпермаркету «Там Там» і ТРЦ «ПортCity».
“Ми хотіли створити майданчик, на кожному метрі якого жителі почуватимуться удома. Щоб оце відчуття комфорту і захищеності було не тільки в межах квартири, а в межах всього комплексу. Щоб люди не закривалися лише в стінах своєї квартири. Нехай це буде єдина спільнота. Ми не продаємо бетон і цеглу. Ми створюємо стиль життя”, – пояснив Відімантас Самаліоніс.

Керівник проекту Роман Дідух розповів, що ЖК StyleUp відрізняється від інших не лише своєю концепцією, а й технічними деталями для максимальної зручності мешканців. Зокрема, в будинках є можливість вільного планування квартир.
“Є дуже багато таких, здавалось би, дрібниць, які дуже впливають на комфорт жителів. Наприклад, коли йде дощ, ви не можете спати, бо краплі гучно падають на підвіконня. Ми це врахували й передбачили безшумну плівку, яка глушитиме ці звуки. У нас стіни – товщиною 38 сантиметрів. Жоден забудовник не робить утеплення на 20 сантиметрів, коли в нього цегляна кладка. А ми робимо. І це далеко не все”, – пояснив Роман Дідух.

На відкритті відділу продажу серед присутніх розіграли сертифікати на квадратні метри у квартирах ЖК StyleUp. Їх отримали одразу троє людей.
Також учасників розіграшу чекав солодкий подарунок: компанія презентувала величезний торт.


Святковий торт з нагоди відкриття відділу продажу
Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Останні публікації
- Новини, вечір 22 вересня: ЗСУ тиснуть росіян, батько убив сина, нове відділення для хворих на рак
- Dina Demir – український голос у Туреччині
- Музика задля людей чи їм на зло: чоловік «воює» з вуличним музикантом у центрі Луцька
- Акція на лазерну епіляцію у Луцьку: умови
- Смачний, бо з любов’ю. Переселенці з місцевими на фестивалі зварили 40-літровий казан борщу
- Новини, вечір 21 вересня: атакували енергооб’єкти, сморід у Гіркій Полонці, відеонагляд на кладовищі
- Медичний центр у Луцьку шукає на роботу адміністратора
- Українці масово ринули на заробітки до Польщі. На кордоні – довжелезні черги
- Секрети осіннього догляду: чого потребує наша шкіра восени
- Війна війною, а інвестиції на часі. Чому європейський бізнес не припиняє вкладати гроші в Україну
- Новини, вечір 19 вересня: військовий бив чоловіка, хабарники на митниці, 10 тисяч патрульним
- «ЖЕСТЬ» під Ковелем: загиблих героїв на цвинтар везуть по ямах і багнюці
- Про війну як «пєндаль», прокляті місця і маркетинг | МІЛЬЯРДИ з Максимом Нікітіним і Миколою Жичуком
- Останнє, що написав, – «Я тебе люблю»: боєць з Волині загинув на війні, так і не побачивши донечки
- Новини, вечір 18 вересня: прощання з героєм, зник депутат, волиняни серед переможців
- Пластик, папір, скло, помідори. Яке сміття можна і треба сортувати вдома
- Чому у Луцьку вийшло, а в Олиці – ні: як на Волині (не)рятують пам’ятки європейської історії
- Стартувало нове медіа Sestry, журналістки якого — українські переселенки зі всього світу
- Атомники передали зброю для захисту неба
- Новини, вечір 12 вересня: на війні загинув учитель, Луцьк без світла, мільйони на укриття
- Кондитерки, електрикині, масажистки: як в Луцьку у «ВОНА хабі» сотні жінок стали незалежними
- Скинулися зарплатами: на передовій отримали допомогу від атомників
- Новини, вечір 11 вересня: з дна Стиру підняли тіло чоловіка, немає гарячої води, Зінкевич у Луцьку
- Коли потрібно робити МРТ та як обрати кабінет УЗД | Телемедицина
- Зінкевич дав концерт у Луцьку до Дня міста
- У центрі Луцька «ожила» карта України: флешмоб до Дня міста
- Новини, вечір 8 вересня: у Луцьку перекриють вулиці, обікрали храм, мало не згоріла на стерні
- З храму ПЦУ вкрали святині на 50 тисяч гривень. Люди підозрюють вірянина Московського патріархату
- Новини, вечір 7 вересня: ще два села на сході з українськими стягами, викрили торговця зброєю
- У Луцьку в поліклініці – сучасний ремонт і нове обладнання. Кажуть, «як у приватній»
- Новини, вечір 6 вересня: діти у «квартирній пастці», оновлена поліклініка, історія боксерки Насті
- Ховала синці від батьків. Історія тендітної Насті з Луцька, яка захищає честь України у боксі
- Атомники закупили школярам ранці, канцелярію і спортивну форму
- Новини, вечір 5 вересня: збитки від удару по SKF, біля Луцька кладуть асфальт, вирок наркоторговцям
- Його ім’ям назвали вино в Ізраїлі. Дивовижна історія життя і смерті воїна з Волині
- У дружини військового з Волині видурили гроші, які вона збирала для ЗСУ
- Асфальт замість болота: у селах біля Луцька – масштабний ремонт доріг
- Атомники скинулись на квадрокоптери і частково оплатили авто для ЗСУ
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: