У Луцьку відкрили відділ продажу квартир у клубному житловому комплексі StyleUp. Унікальний ЖК зводять у Теремно. Його фішка – клубне житло замість багатоповерхових “мурашників”.

11 травня на першому поверсі ТРЦ “ПортCity” відкрили відділ продажу квартир. Він працюватиме щодня: з 9:00 до 20:00 у будні і з 12:00 до 18:00 у вихідні. Саме тут можна розпитати усе про будівництво ЖК StyleUp, а також дізнатися про вигідні умови куплівлі житла. 

Урочисте перерізання стрічки – офіційне відкриття відділу продажу. На фото: Відімантас Самаліоніс та Роман Дідух

ЖК StyleUp – це цілий житловий комплекс, що складатиметься із дев’яти будинків по 4 поверхи кожен, на території площею 6 га. У компанії пояснюють: хочуть створити не просто квартири, а квартал, де всі жителі будуть приятелями й матимуть достатньо місця для спільного відпочинку. Тому в проекті – не лише будинки, а й дитячі та спортивні майданчики, зони для барбекю, велодоріжки та місця для зарядки електрокарів. А ще – власний дитячий садок та цілодобова охорона комплексу. Оздоблення під’їздів виконано у стилі neo-loft.

Проект готували близько двох років. Рівно стільки часу знадобилося, аби продумати усі деталі для максимально комфортного проживання, врахувати усі рекомендації експертів.

Над проектом працювали спільно українці та литовці. Архітектурну концепцію створював литовський спеціаліст Відімантас Самаліоніс. Саме він був автором проектів гіпермаркету «Там Там» і ТРЦ «ПортCity».

“Ми хотіли створити майданчик, на кожному метрі якого жителі почуватимуться удома. Щоб оце відчуття комфорту і захищеності було не тільки в межах квартири, а в межах всього комплексу.  Щоб люди не закривалися лише в стінах своєї квартири. Нехай це буде єдина спільнота. Ми не продаємо бетон і цеглу. Ми створюємо стиль життя”, – пояснив Відімантас Самаліоніс.

Відімантас Самаліоніс

Керівник проекту Роман Дідух розповів, що ЖК StyleUp відрізняється від інших не лише своєю концепцією, а й технічними деталями для максимальної зручності мешканців. Зокрема, в будинках є можливість вільного планування квартир.

“Є дуже багато таких, здавалось би, дрібниць, які дуже впливають на комфорт жителів. Наприклад, коли йде дощ, ви не можете спати, бо краплі гучно падають на підвіконня. Ми це врахували й передбачили безшумну плівку, яка глушитиме ці звуки. У нас стіни – товщиною 38 сантиметрів. Жоден забудовник не робить утеплення на 20 сантиметрів, коли в нього цегляна кладка. А ми робимо. І це далеко не все”, – пояснив Роман Дідух.

Роман Дідух

На відкритті відділу продажу серед присутніх розіграли сертифікати на квадратні метри у квартирах ЖК StyleUp. Їх отримали одразу троє людей.

Також учасників розіграшу чекав солодкий подарунок: компанія презентувала величезний торт.

Сертифікати для переможців розіграшу квадратних метрів
Один зі щасливчиків, який отримав квадратний метр

Святковий торт з нагоди відкриття відділу продажу