У Луцьку відкрили школу танців School4u, де займатися балетом, сучасними та народними танцями зможуть не лише діти, а й дорослі.

Засновник школи, відомий артист балету Олег Климюк розповідає, що класичний танець формує правильну красиву осанку, витягує плечі та видовжує шию. А заняття балетом розвивають гнучкість та пластичність. У дітей з’являється музичний слух та відчуття ритму. Танці розширюють внутрішній світ дитини, вчать фантазувати та мріяти. Уроки балету виховують дисципліну та організованість з раннього віку.

Уроки School4u починаються там, де розвиток дитини можна підтримати танцями. Метою школи є те, щоб балет діти сприймали не лише як жорстку дисципліну, а як інтелектуальний та цілісний напрямок мистецтва. Викладачі надають великого значення наближенню учнів до шляху, який допоможе їм з радістю та захопленням займатись танцювальним мистецтвом.

У школу набирають такі групи:

  • Балет для дітей (з 4 років);
  • Класичний балет (з 8 років);
  • Професійний тренінг (з 8 років);
  • Клас на пуантах (з 12 років);
  • Балет для дорослих (з 18 років);

Також проходить набір у групи народних (з 8 років) та сучасних (з 10 років)  танців.

Залежно від віку та професійності концепція навчання підсилюється грою та ритмікою.

Навчання у школі School4u орієнтоване на індивідуальний підхід до кожної дитини.

Ніколи не пізно почати та насолодитися тим, що уроки балету можуть зробити для вас та вашого тіла, – переконує засновник школи Олег Климюк.

Школа вітає усіх, хто наважиться відкрити для себе класичне танцювальне мистецтво!

Дізнатися більше інформації, або ж записатися на навчання можна зателефонувавши за номером 099 446 44 96 або ж на сайті школи

Школа знаходиться за адресою вул. Ківерцівська, 32 (будівля Торгреклами), 2 поверх.