13 та 14 лютого у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки для мешканців та гостей нашого міста відбудеться зимове дозвілля “Сніжна зима -2021”. 

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Зокрема, у суботу, 13 лютого, з 11 години запрошуємо дітей та дорослих на центральну алею, щоб долучитися до цікавих заходів «Веселі санчата», «Грінч-санчата» та взяти участь у сімейних розвагах «Найкреативніший сніговик» та «Снігова куля».

З 11 години тут розпочнеться пленер «Снігова скульптура». Цей захід продовжиться ще і наступного дня.

А вже в неділю, 14 лютого, з 10 години запрошуємо лучан та гостей нашого міста відвідати алею зимових скульптур «Зимовий вернісаж».

Також цими вихідними у парку біля дамби усі охочі зможуть покататися на світломузичній сніговій гірці та взяти участь у зимових розвагах «Веселі гірки – дружні гутірки», які продовжаться ще й 15 лютого.

Прихильників здорового способу життя запрошуємо відвідати мультифункціональні спортивні майданчики на вулиці Глушець та площі перед входом до парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, де відбудеться загальноміська акція «Ранкова гімнастика» з професійним фітнес-тренером.

Біля Луцького зоопарку та дитячо-юнацької спортивної школи № 3 з 12 години любителі спорту зможуть взяти участь у відкритих тренуваннях з біатлону і тренуваннях їзди на лижах.

Протягом трьох днів, 13, 14, 15 лютого, усі охочі зможуть долучитися до онлайн флешмобу «Сніжний зимовий Луцьк» у соціальній мережі фейсбук та інстаграм департаменту сім’ї, молоді та спорту.