Більше чотирьох сотень юних гімнасток, від початківців до майстрів спорту, з шести областей України з’їхалися до Луцька на особливий турнір. Змагалися не тільки за перемоги і нагороди, а й за для доброї справи.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Ці, ще зовсім юні дівчатка, змагалися не просто за перемогу, а й задля надії на порятунок онкохворих діток. Звідси і назва турніру – “Крила надії”.

“Ми співпрацюємо з фондом “Стоп-рак”, всі кошти, які будуть зібрані на цьому турнірі, дякуючи нашим партнерам і спонсорам, передамо на закупівлю необхідних препаратів”, – розповіла Ілона Барбулов, організаторка змагань, головна суддя.

Благодійний гімнастичний турнір у Луцьку став традиційним. Видовищні показові виступи спортсменки влаштовували, аби підтримати дитбудинки та дітей з особливими потребами. Організаторка змагань розповідає: ідея благодійності виникла, коли почала працювати з особливими дітьми.

У турнірі “Крила надії” заради благодійності взяли участь також спортсмени зі Львова, Рівного, Тернополя, Ужгорода, Чернівців, Виноргадова, Володимира-Волинського та Луцька.