У Луцьку водій маршрутки №10 образив матір загиблого учасника АТО.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцькради у середу, 3 лютого, – пише ІА ВолиньPost.

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що учора, 2 лютого, водій маршрутки №10 образив матір загиблого учасника АТО, мовляв, у неї фальшиве посвідчення. Тож він доручив розібратися в ситуації.

«Якщо інформація підтвердиться, я хочу, щоб звільнили цього водія за такі дії. Якщо людина не розуміє елементарних норм моралі і етики, то їй треба працювати в іншій сфері», – відзначив Поліщук.

Якщо подібна ситуація повториться, у місті обіцяють з особливою ретельністю підходити до затвердження перевізника, у якого працює водій, на маршрути.

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов повідомив, що водія маршрутки від сьогодні відсторонили від роботи.

«Сьогодні була зустріч в кабінеті директора підприємства, де були атовці та водій. Попередньо, має бути рішення, що водій має бути звільнений із роботи. Тим паче, що він сьогодні говорив, що не було такої ситуації, а після того, як передивилися відеозаписи в автобусі, усе підтвердилося. Думаю, що звільнення водія буде однозначно, вибачення його буде йти. Директор вже вибачився перед мамою. Це поведінка неприйнятна», – сказав посадовець.