22 травня — День вшанування військовослужбовців, що загинули внаслідок бойових дій у зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України.

Луцькі чиновники цього дня відвідали могили полеглих на сході земляків. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.

Він також розповів історії кількох загиблих Героїв.

Лучанин Андрій Волос був єдиним сином у матері. 9 разів намагався потрапити добровольцем на фронт, проте йому відмовляли через брак досвіду. 2015-го, у 19 років, вступив на військову службу за контрактом. Героїчно загинув 28 червня 2018 року, прикривши собою командира роти та діставши важке поранення — куля снайпера пройшла між пластинами бронежилета і влучила у серце. Похований на сільському кладовищі с. Омельне Ківерцівського району, де живе його мама.

Володимир Зарадюк, мешканець Луцька, з початком російської збройної агресії був призваний до лав Збройних сил України за частковою мобілізацією в першій хвилі. Загинув 22 травня 2014 року поблизу смт Ольгинка Волноваського району під час атаки проросійськими сепаратистами «ДНР». Нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» посмертно.

Віктор Мельничук до мобілізації проживав з сім’єю у Луцьку. До лав Збройних сил України пішов добровольцем 25 квітня 2015 року. Загинув 25 листопада 2015 року під час виконання бойового завдання поблизу м. Красногорівка Мар’їнського району Донецької області.

“Пам’ятаймо наших захисників, молодих хлопців, яким би ще жити й жити. Бережімо пам’ять про тих, хто поклали свої життя заради майбутнього нашої країни”, – наголосив Недопад.