Кав’ярня Rest Or Run, що працювала у Луцьку з російськомною вивіскою та меню, закрилась. Заклад проіснував близько двох місяців.

З фасаду уже зняли вивіску, а на дверях висить оголошення про здачу приміщення в оренду. Власники кав’ярні причину закриття не коментують, але орендодавці підтвердили, що вона більше не працює, – пише Перший.

Нагадаємо, відкриття Rest Or Run наприкінці листопада 2019 року супроводжувалось скандалом. Тоді заклад запрацював з російськомовною вивіскою та меню. Біля кав’ярні відбулась акція протесту, після чого власниця пояснила, що працює за франшизою, а відтак усі матеріали розробили її власники.

На початку грудня у Rest Or Run змінили всі російськомовні назви на українські.

У закладі можна було випити крім класичної кави, фірмові збитні на основі варення: смородиновий, обліпиховий, журавлиновий та вишневий. Також були чаї та безалкогольний глінтвейн. З солодощів тут пропонували тістечка, сирники та макаруни.

«Rest or Run» – українська мережа кав’ярень. Перший заклад відкрили в 2015 році у Харкові. Мережа налічує понад 25 закладів в Україні, Росії та Іспанії.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Ковелі всі школи закрили на карантин