У ці вихідні баскетбольний клуб «Старий Луцьк» відпочиває. Попереду луцьких баскетболістів чекають непрості протистояння із сумчанами. А тим часом у Луцьку змагатимуться їхні маленькі наступники. В обласний центр Волині з’їхалися команди зі Львова та Хмельницького.

Половину свого життя 11-річний Микола Тріла присвятив баскетболу. Він зі Львова, а нині вперше боротиметься за баскетбольний м’яч в обласному центрі Волині. Хоча, каже, за плечима вже чимало перемог.

Попри те, що у першому поєдинку із хмельницькими гравцями перемогти не вдалося, не сумує і вже разом із командою налаштовується на гру із господарями турніру – лучанами. Але ті, кажуть, так просто перемогу не віддадуть.

Андрію Антонюку теж 11, і в майбутньому, ділиться школяр, хоче потрапити у вищу лігу.

У цієї малечі є всі шанси, аби в майбутньому замінити гравців баскетбольного клубу «Старий Луцьк», ділиться Володимир Журжій, який тренує і дітей, і професійних баскетболістів.

«Ходять, відвідують ігри «Старого Луцька», є фанатами такими найзапеклішими, знають всіх гравців, і, звичайно, ми плануємо, що в майбутньому вони замінять тих, хто грає в «Старому Луцьку». Ми на це дуже розраховуємо, і вони теж», – каже тренер Володимир Журжій.

Водночас малечу чекає довгий шлях, адже варто ще багато чому навчитися. Наполегливо тренуватися, налаштовуватися на гру, боротися за перемогу і не впадати у відчай після поразки. Тренер львівських юних баскетболістів Франциско Ланга каже: його команда після маленької невдачі не опускає руки.

«Звичайно, що трошки сумували, але був момент, коли ми могли зачепитися і виграти, але, на жаль, трошки досвіду нам не хватає», – міркує тренер.

Тренерка команди із Хмельницького Наталія Довгань, яка перемогла львів’ян, зізнається, що досвід протистоянь грає роль, але найголовніше – це знайти підхід до малечі, аби правильно налаштувати перед поєдинком.

«Це багато дуже роботи. Дуже багато роботи з дітьми, не покладаючи рук, їхнє намагання стати краще, це найголовніше… Підхід лише один – це любити дітей і любити ту справу, яку ти робиш», – зазначила тренерка.