У Луцьку змінять декілька автобусних маршрутів. Таке рішення прийняв виконком міськради. Маршрутка номер шість тепер їздитиме із залізничного вокзалу, не з сорокового мікрорайону – там був недостатній пасажиропотік. Курсуватиме шістка до села Брище, Луцького району.
Дочекалися своєї маршрутки і мешканці нового 55-ого мікрорайону. Тепер автобус під номером 33 курсуватиме вулицями Липинського і Кримського.

Затвердили і тимчасові маршрути. Дев’ятка замість Боженка курсуватиме по Бенделіані, а вісімнадцятка – від вулиці Окружної (масив Маяк) до Центрального ринку. Це триватиме доти, поки «Ринок Новий», що на вулиці Європейській в мікрорайоні ЛПЗ, не запрацює повноцінно. Тоді це й буде кінцевою зупинкою обох маршрутів.

У вихідні та святкові дні на 1, 2, 3, 9, 12, 23, 26, 29 та 47 маршрути виїжджатиме менше транспорту. Там, де було десять автобусів – їздитиме вісім. Згідно із результатами досліджень, проведених міськими чиновниками, на цих напрямках пасажиропотік у вихідні знижується більш як вдвічі, що не є рентабельним. Останній раз у Луцьку кардинально змінювали автобусні маршрути чотири роки тому.