Представники КП “Луцькводоканал” переконують, що підприємство не є джерелом смороду, який шириться містом.

У цьому вони переконували представників громадськості та журналістів 8 серпня. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.

Неодноразово висловлювалися підозри щодо точки зливу нечистот, роботи каналізаційно-насосних станцій та очисних в селі Липляни.

“Щоб остаточно розвіяти всі сумніви, вчора директор КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк організував поїздку на найважливіші та найбільші об′єкти підприємства, де всі бажаючі змогли переконатися – жодних перевищень викидів у атмосферне повітря в межах санітарних зон на об′єктах не зафіксовано”, – написав Недопад.

За його словами, очисні працюють в штатному режимі вже десятки років без будь-яких порушень.

“Звичайно, там присутній специфічний запах, але він аж ніяк не може бути причиною гострого і небезпечного смороду в районах Львівської та ЛПЗ. Щодо очисних, вже підписано договір по залученню близько 8 млн євро по їх реконструкції, вже зараз ведуться проектні роботи, які триватимуть орієнтовно до лютого, а далі перейдуть до практичного втілення проекту. Щодо точки зливу на Мамсурова – там сморід відсутній узагалі, попри те, що на час приїзду активістів працювали одразу три асенізаційні машини. На КНС №2 усі мали змогу ознайомитися з роботою нової системи озонування, яку вперше в Україні встановили саме в Луцьку”, – йдеться у повідомленні.

Недопад зауважив, що телефонні дзвінки із зауваженнями про сморід продовжують надходити найбільше з районів Львівської та ЛПЗ, а район цукрового заводу знову й знову накриває нестерпним запахом.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Сморід у Луцьку: цукровий завод заплатить 20 000 гривень за інформацію про порушників