Індивідуальні теплові пункти безкоштовно встановлять ще у трьох луцьких будинках.

Цього разу пощастило мешканцям проспекту Соборності, 25б, 27 та 31. З цього приводу сьогодні відбулась зустріч керівництва міста та ДКП “Луцьктепло” з місцевими мешканцями, – пише пресслужба Луцької міської ради.

 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів, що ІТП заплановано встановити у 254-ох багатоквартирних будинках.

“Цьогоріч ми встановимо 120, а решту — наступного року. Ваш будинок потрапив до цього списку, адже ви маєте кращий показник розрахунку за послуги, які надає ДКП “Луцьктепло”. В тих будинках, де вже поставили ІТП, є дуже хороші результати з економії тепла. Орієнтовно люди платять на 30% менше, ніж до того, як у них його встановили. Крім того, ми встановлюємо балансувальні клапани. Вони роблять так, що теплоносій подається в квартири максимально рівномірно від першого до останнього поверхів. Для вашого будинку ІТП встановлюється абсолютно безкоштовно. Його налаштують безпосередньо перед початком опалювального сезону. Тоді ви й відчуєте, яку економію він дає”, – зазначив радник міського голови.

 

Тим часом, перший заступник міського голови Григорій Недопад звернувся до мешканців з проханням зменшити існуючу заборгованість перед теплопостачальним підприємством.

“Заборгованість, яка накопичується перед підприємством з квартир цілого міста сягає більше ста мільйонів. Всі кошти, які ми виділяємо на підтримку нашого комунального підприємства, нам потрібно забирати з ремонту дворів, закупівлі нових тролейбусів та іншого, що зробило б наше місто комфортнішим”, – зазначив він.

 
 

Абонентська оплата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть.