Протягом лютого у маршрутках і тролейбусах Луцька ловили тих, хто оплачує проїзд готівкою. 

У місті вчергове хочуть взятися за перевізників, зокрема, нагадати їм умови договорів, якими ті іноді нехтують. Відповідне питання розглянуть на черговому засідання виконавчого комітету.

У пояснювальній записці до проекту рішення йдеться, що управлінням транспорту та зв’язку тільки у січні – лютому 2021 року складено 41 акти та внесено Перевізникам 39 приписів про негайне усунення порушень.

Разом з тим обіг готівкових коштів у автобусах не припинився, системою відеоспостереження фіксуються факти оплати за проїзд готівкою.

За рік роботи автоперевізниками не сформовано власних служб контролю, не стягнуто жодної штрафної санкції.

Лише після укладення Перевізниками (крім ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД) договорів на делегування своїх повноважень з проведення контролю КП «Луцьке підприємство електротранспорту» ситуація дещо змінилась.

Протягом лютого 2021 року контрольно-ревізійна група здійснювала перевірку в усіх тролейбусах та автобусах на маршрутах № 3, 9, 11, 19, 23, 24, 25, 26, 26-а, 28, 31, 32.

Протягом місяця було накладено 178 штрафів. З них 85 по 120 грн. та 93 по 80 грн. відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.