У міжнародному аеропорту ім. Данила Галицького запрацювало “WOG CAFE”.

Кафе відкрили наприкінці травня.  Новий заклад знаходиться навпроти шостого гейту на третьому поверсі в зоні вильоту міжнародних рейсів аеропорту, – йдеться на сайті мережі АЗК “WOG”.

Загальна площа кафе – 155 кв. м. Заклад розрахований на 40 посадкових місць, працює в режимі 24/7 та планує обслуговувати близько 500 клієнтів на добу.

«WOG CAFE вже представлені в двох столичних аеропортах та користуються неабиякою популярністю. Кафе у Львівському аеропорту ми зробили максимально затишним та зручним: тут пасажири зможуть придбати улюблені страви, напої зі знайомого меню WOG CAFE за звичними цінами, необхідні дрібнички в дорогу», — розповідає керівник управління громадського харчування “WOG” Максим Пятаков.

У кафе є широкий вибір кавових напоїв, соків і фрешів, різноманітних страв та десертів. Загалом меню містить понад 60 найменувань страв та напоїв, значну частину якого можна придбати у форматі «to go» – взяти з собою їжу та напої на борт літака.

Ціни – демократичні. Так, хот-дог коштує 60 грн, середнє капучіно — 45 грн, фреш-сендвіч з куркою — 79 грн, салат із фетою — 85 грн.

У новому закладі вже стигла побувати керівниця 12 каналу Катерина Дулапчій разом із дочкою Владиславою.

“Острів щастя. Тепер нічого не потрібно брати із собою в подорож. Улюблений йогур, сирники, кава. Без проблем можна зарядити телефон, є wi-fi”, – поділилася враженнями Катерина.