Мережа клінік сімейної медицини “Біхелсі” – розширюється. Новенький заклад днями відкрили у Любешові за адресою вулиця Бондаренка, 2. Директор мережі розповів, що це перше відділення за межами Луцька. Адже попередні три клініки відкрили якраз в обласному центрі Волині. 

“В кожному із населених пунктів є, як виявилось, дуже хороші люди, прогресивні, які розуміють, що таке інновації, які розуміють, що таке навчання і постійне вдосконалення і які розуміють, що без цього бути конкурентними на ринку неможливо”, – каже директор мережі клінік “Біхелсі” Іван Гусак

“Біхелсі” – це мережа клінік сімейної медицини крокової доступності, перевагами якої є цілодобова онлайн підтримка, швидкість та якість надання медичних послуг. Фахівці клініки – професіонали своєї справи. Також вагомою перевагою клініки є те, що пацієнту не потрібно витрачати час на черги. Прийом відбувається у точно зазначений час офлайн або за допомогою телемедицини – тобто онлайн-спілкування з лікарем. Сімейний лікар стає надійним товаришем. Здійснюється систематичний та якісний супровід пацієнта від моменту запису на перший прийом. І тепер сучасна клініка сімейної медицини є й у Любешові.

Гостей після урочистого відкриття запросили на екскурсію кабінетами клініки. Тут, запевняють, пацієнтам не доведеться чекати прийому у довжелезних чергах. І команда вже готова приймати перших відвідувачів.

Люди можуть звернутися до нас за отриманням довідок, за щепленнями, ми щеплюємо діток тут. Ми абсолютно той самий заклад, що і комунальні поліклініки.Люди можуть не хвилюватися. Наші задекларовані пацієнти зможуть отримати усі необхідні послуги безкоштовно”, – пояснює завідувачка відділенням № 4 Аліна Корецька.

У новенькому приміщенні клініки для мешканців Любешова доступні пункт щеплень, кабінет сімейного лікаря та кабінет педіатра.

Особливу увагу тут приділили цілодобовому онлайн-обслуговуванню. Для цього робочі місця лікарів облаштували спеціальними веб-камерами. Аби фахівець за потреби в будь-який час міг віддалено проконсультувати пацієнта з тих чи інших питань. Також команда “Біхелсі” запевняє: на відкритті медзакладу у Любешові не зупинятимуться.

“Беремо вектор взагалі по цілій Волинській області, а далі будемо розширятися, сподіваюся, і по цілій Україні”, – зауважила медична директорка мережі клінік “Біхелсі” Надія Шкоропад.

Окрім того, директор мережі поділився, що наразі вони вивчають потреби регіону і в перспективі це відділення хочуть зробити педіатричним, а згодом відкрити відділення для дорослих пацієнтів. Адже команда готова відкривати високотехнологічні відділення із передовим обладнанням і першокласними лікарями.