На Любомльщині – новий голова райдержадміністрації. Президент України призначив на цю посаду 55-річного Олександра Устименка. Розпорядження про це Гарант підписав 18 червня. Устименко почне виконувати обов’язки з вівторка. Випробувальний термін – три місяці.

Родом посадовець – з Житомирщини. Донедавна працював на посаді першого заступника голови Вишгородської райдержадміністрації, що на Київщині. У 2017 році Устименко вказав у декларації, що є власником київської квартири на 128 квадратних метрів, володіє навпіл з дружиною ще однією квартирою на 50 квардратів. Йому також належить легковик Фольксваген Туарег 2009 року випуску. Попередного очільника Любомльської райдержадміністрації – Миколу Пархомука – звільнили ще торік після корупційного сканадлу.

Ще навесні минулого року національна поліція спільно з обласною прокуратурою затримали його за підозрою в отриманні хабара у дві тисячі доларів за вирішення земельного питання. Пархомуку інтримінували одержання неправомірної вигоди в особливо великих ромірах. Справу уже понад рік розглядає суд. До призначення нового голови Любомльської райдержадміністрації структуру очолював перший заступник керівника Олександр Герасимчук. Представлення нового голови заплановане на вівторок, 19 червня.