У  Волинському інституті імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної Академії управління персоналом 18 травня організовують День відкритих дверей.

“Зовсім скоро ви матимете можливість відвідати омріяний ВИШ, визначитися з формою навчання та спеціальністю, а також отримати знижку в 20% на сучасну європейську освіту”, – зазначають у виші.

На Дні відкритих дверей абітурієнти матимуть можливість  ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітникам Академії, а також обрати свій шлях професійної кар’єри.

“Навчання в МАУП дає вам можливість опанувати сучасні професії в сфері економіки, права, менеджменту, психології, маркетингу та агатьох інших”, – йдеться у повідомленні.

Наголошують, що навчатися у виші можна на заочній та дистанційній формі.

“І головне –  є  можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП”, – зазначають у виші.

Щоб автоматично отримати 20% знижки на навчання  потрібно зареєструватися на цьому сайті.

Телефон приймальної комісії:

  • (0332) 72-41-47;
  • (0332) 77-05-98;
  • (067) 684-07-15.