Очільник Волинської єпархії ПЦУ митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповів про своє позитивне враження від предстоятеля УПЦ МП митрополита Онуфрія. Мовляв, перші його заяви щодо війни були правильні.

Про це митрополит Михаїл сказав у програмі «Духовна абетка» 20 квітня на 12 каналі.

«Персонально близько я з ним не знайомий, але з тієї інформації, що існує у просторі, у мене про нього гарні враження. Дивлячись на його перші заяви, які він зробив з початком війни словами «Каїн вбиває Авеля», я сподіваюсь, що він буде послідовний до кінця і зробить те, що чекає від нього український народ, Україна, а в першу чергу частина його віруючих, які залишаються у його підпорядкуванні і його пошановують, і він їх поведе у сторону України, а не Росії чи в якусь іншу сторону.

Вихід в нього один – це сторона до нашої столиці, нашої держави, наших людей, до Бога, до слів Спасителя «Так пізнають, що ви учні мої, якщо будете мати любов між собою». Якщо ця любов проявиться, він і далі залишиться для мене серйозним ієрархом, авторитетом, на якого можна посилатися, коли треба поставити когось у приклад», – заявив очільник Волинської єпархії ПЦУ.