Луцька підприємиця Олена Джулінська заявляє, що в неї нібито незаконно відібрали офіс у ТЦ “Гостинець”, яке вона орендувала протягом 8 років. Там надавала туристичні послуги лучанам. 

Про це вона написала у фейсбуці.

Нагадаємо, у липня 2021-го підприємиця отримала лист від адміністрації ТЦ із вимогою за 7 днів звільнити офіс.

“Сказали, що він потрібен адміністрації на господарські потреби, потім у офісі обрізали світло, а через декілька днів хтось з керівництва ТЦ, без мого відома, зламав замок і відкрив офіс. Там були мої речі і документація фірми. Поміняли замок, а офіс просто опечатали. Речі ще й досі не віддали”, – розповідає жінка.

За її словами, протягом двох місяців офісом ніхто не користувався. А нещодавно стало відомо, що туди “заселяється” інша фірма, яка також надає туристичні послуги.

“Що це, як не знищення мого бізнесу? Мало того, що у найкращі для туризму місяці – липень і серпень – нас позбавили приміщення з відомою усім клієнтам адресою. Мало того, що печатками на дверях створили безпідставні чутки про те, що “з фірмою щось не так” (я розумію клієнтів, сама певно не купила б путівку у фірми, офіс якої опечатаний). То ще й зрештою відому на ринку турпослуг адресу просто віддали конкурентам!” – йдеться у повідомленні.

“Важко описати, що я відчула, коли дізналася про це. Це ж якою підлою людиною треба бути, щоб так вчинити! Я 8 років розвивала свій бізнес, вкладала гроші в ремонт, рекламу, акції, розіграші, щоб напрацювати клієнтів. Щоб люди знали, що ми знаходимось в ТЦ “Гостинець”, радили нас іншим. І тепер на це все готове прийде інша фірма”, – написала Олена Джулінська.

Зауважимо,  що власником ТЦ “Гостинець” наразі є Леонід Джулінський – син відомого волинського бізнесмена і мецената Леоніда Джулінського, який помер у 2020-му.

“Усі свої дії Льоня пояснює однією фразою: так хотів батько. З його слів, батько перед смертю покликав його і сказав, що він єдиний син і має зробити так, щоб ніхто, крім нього нічого не отримав – ні інші сини, ні внуки, ні мама, ні сестра, ні брат, ніхто. То нічого, що ми теж були біля батька до останнього дня і знаємо про що він говорив і це аж ніяк не схоже на те, що він сказав Леоніду. Батько вже нічого не скаже, а от для Льоні версія супер, я хороший, а батько був поганий, тому так вирішив, а я нічого поганого не роблю, просто виконую волю батька”, – йдеться у повідомленні Олени Джулінської.

Її обурило, що цей самий Леонід Джулінський став представником Волинської області на Молитовному сніданку в Києві.

“Я не знаю, за які такі почесті Леонід Джулінський потрапив у число представників Волинської області на Молитовному сніданку у Києві. Маю підозру, що напевно просто – за гроші. Бо ні на великого благодійника, ні на авторитетного лучанина, ні на гідного продовжувача справи свого батька він не тягне. Чому я так кажу, бо це людина , яка через гроші, напевно, піде на все. Останні дні свого життя його батько – відомий у Луцьку бізнесмен Леонід Володимирович Джулінський – доживав важко. Вмирав у муках. Був не здатен на усвідомлені дії. У цей час його син Леонід бігав по нотаріусах і продавав майно свого батька. По суті – обібрав і батька, і родину: брата, своїх племінниць (моїх дітей), не постидавшись забрати у них 2-кімнатні квартири, які їм подарував дідусь”, – написала підприємиця.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: До річниці смерті волинського бізнесмена Леоніда Джулінського. Спогади сина