У Нововолинську з метою раціонального використання хвойних відходів організовують пункт прийому використаних ялинок. Хвою перероблятимуть на мульчу, застосовуючи в якості добрива, а стовбури та гілки дерев дробитимуть на щепу для котелень, − йдеться на сайті міськраді. На порталі зазначили і номер телефону інформатора, у якого можна уточнити деталі. Ним виявився заступник директора виробничого управління комунального господарства міськради Олег Голян. Але віддати ялинку не так вже й легко.

Пункт прийому працює з понеділка по п’ятницю − і виключно в робочий час, тобто коли більшість громадян  не мають фізичної можливості відвезти ялинку. Ще й відповідальний держслужбовець відмовляється надати інформацію, як діяти у вихідний день.

Кому не вдасться поспілкуватися з чиновником − міськрада повідомляє, що можна приносити ялинки до мобільного пункту прийому. Він працюватиме щоденно, але ж знов таки − крім вихідних − з 8:00 до 17:00 на вулиці Лісній, 8, на території виробничого управління комунального господарства міста Нововолинська.