Понад тисяча маленьких лучан щодня гуляє у парку за РАЦСом, проте тут жодної гойдалки, пісочниці чи інших ігрових елементів для дозвілля. Із проханням встановити в парку дитячий майданчик мешканці мікрорайону звернулися до кандидата у депутати Луцької міської ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ», директора Будівельної компанії «Інвестор»,  Андрія Разумовського.

Щоб детальніше обговорити справу, він ініціював зустріч із місцевими мешканцями у неділю, 27 вересня, повідомляє t1.ua.

«Минулого тижня під час міської толоки ми прибирали в цьому парку, і я почув, що люди вже два роки шукають можливість зробити тут дитячий майданчик. Звернув увагу, що в цьому парку справді гуляє дуже багато дітей: від найменших ще у візочках – і до школярів. Тому майданчик тут точно потрібен і ми обов’язково його зробимо. Тим більше, що я відчуваю відповідальність за цей парк: кілька років тому саме наша компанія облаштовувала тут доріжки та благоустрій», – розповів Андрій Разумовський.

До справи він планує залучити й інших бізнесменів, насамперед тих, які мають поруч заклади харчування, а також команду партії «ЗА МАЙБУТНЄ». До обговорення долучилися й інші кандидати в депутати міськради від цього округу: Віталій Бондар, Тетяна Янчук, Петро Бойко та Світлана Синюк.

На зустріч Андрій Разумовський прийшов разом із підприємцем Євгеном Рубіновим, який спеціалізується на обладнанні для дитячого дозвілля.

«Площа парку велика, три з половиною гектари. Тут цілком можна облаштувати кілька ігрових зон. В одній – гойдалки, пісочниці. В іншій, наприклад, лазалки із канатів чи невеличку стінку-скалолазку, інші елементи для цілої лінії з перепонами.

Взагалі існує величезна кількість обладнання для дитячих розваг, але у нас на майданчиках часто використовують лише кілька стандартних гойдалок та гірок. Ми хочемо зробити в цьому парку цікавіший варіант», – розповів підприємець.

Батьки, які долучилися до обговорення, озвучили й інші пропозиції. Вони просять розширити центральну алею, адже тут гуляє стільки батьків із дитячими візочками, що деколи навіть утворюються «корки».

Також місцеві просять встановити додатково лавки: тих, що є, не вистачає. Існує проблема і з освітленням, воно є не у всіх кутках парку.