Поліція Волині відкрила кримінальне провадження у зв’язку з інфікуванням коронавірусом медиків Луцької міської клінічної лікарні.

Про це Суспільному розповів  очільник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко.

За його словами, загалом поліція за час карантину відкрила два кримінальні провадження за статтею 325 Кримінального кодексу (“Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам”).

Одне з них стосується інфікування луцьких медиків коронавірусом.

“Це по факту неналежного виконання своїх службових обов’язків у зв’язку із розповсюдженням інфекції службовими особами управлінь охорони здоров’я. Поки що без прізвищ. Слідство встановить хто і в чому винен”, – розповів він.

Друге провадження відкрили через роботу однієї з мереж, яка не реагувала на зауваження поліції і продовжувала працювати.

Санкція статті передбачає штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, 28 березня головна лікарка Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич зізналась, що у неї виявили коронавірус.

Пізніше стало відомо, що коронавірусом заразились ще сім медиків з цієї ж лікарні.