У Польщі вводять жорсткі карантинні обмеження через масштабний спалах COVID-19 у країні. Так, уряд Польщі вже прийняв рішення про переведення навчальних закладів на дистанційне навчання, закриття ресторанів, кафе та барів.

Жорсткий карантин у Польщі вводять поки на 2 тижні. Коли цей термін мине, рішення переглянуть. В залежності від епідситуації карантин або посилять ще більше, або ж послаблять обмеження. Про це інформує пише 24 канал.

“Ресторани, кафе і бари не зможуть працювати так, як раніше. Вони можуть пропонувати лише їжу і напої тільки на виніс”, – пояснив заборону для закладів громадського харчування прем’єр Польщі Матеуш Моравецький.

Окрім того, вводиться заборона збиратися у групах, що складаються з понад 5 осіб, якщо не йдеться про членів однієї сім’ї.

Також школярів відправляють на дистанційне навчання. Досі навчальні заклади відвідували лише учні 1 – 3 класів, інші школярі навчалися дистанційно. Дітям до 16 років буде заборонено перебування на вулиці без супроводу дорослих з 8:00 до 16:00.

Тим часом людям, віком від 70 років рекомендують залишатися вдома, щоб уникнути зараження.

“Ситуація залишається складною, динамічною. Ми повинні діяти рішуче. Нас дуже турбує темп приросту, його потрібно зупинити”, – пояснив рішення про введення локдауну Моравецький.