Завдяки чотирьом школяркам з Луцька жителі мікрорайону Вишків тепер мають місце, де зможуть спілкуватися, грати та розвиватися. Настільні ігри, медіа-маркетинг, екологічні тренінги та уроки англійської організують у молодіжному просторі “Place For Teens”.

З ініціаторками ідеї, про те де взяли гроші на задум, та кого чекають в гості спілкувалась наша Анастасія Качина.

На Вишкові – свято. Із музикою, танцями, конкурсами та бульбашками святкують відкриття молодіжного простору “Place For Teens”. Ідея створити місце, де зможе розвиватися молодь мікрорайону, виникла в учениць 12 школи. Кажуть: усе почалося із листа, який прийшов на електронну пошту. Запросили взяти участь в конкурсі “Зробимо Волинь кращою”. Подали свій проєкт і виграли.

“Ми спочатку дуже переймалися, що не здобудемо перемогу в конкурсі, бо там було близько 60-ти проєктів зі всієї області. Але насправді ми вірили, збиралися ночами, готували це все, робили презентації”, – ділиться учениця ЗОШ №12 Надія Кирилюк.

Перемога змотивувала дівчат рухатися далі. Вони розуміли: щоб реалізувати задум – потрібна допомога. Командою стали вчителі та громадська організація “Розвиток мікрорайонів міста”.

“Вони хотіли знаєте, таких свіжих думок, можливо, щось креативніше, нашу допомогу. Ми помаленьку влилися в цей проєкт. Чому ми цим зайнялися? Чому ми на базі нашої громадської це зробили? Тому що в дітей так горять очі, вони хочуть змін на Вишкові, що ми не могли їм не допомогти”, – каже голова правління ГО “Розвиток Мікрорайонів Міста” Наталія Грушка.

Згодом дівчатам зателефонували і повідомили: вони пройшли у наступний етап конкурсу. Школярки захистили свій проєкт і стали п’ятими переможцями конкурсу. За це від Луцькради отримали 25 тисяч гривень на реалізацію задуму.

“Проєкт дуже цікавий, конкурсна комісія відмітила його зразковим. Тому що цей проєкт презентували діти. Вони написали цілий список того, що їм не вистачає. Звичайно, управління буде фінансувати це, тому що це буде йти на користь дітей”, – пояснює начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

І ось, молодіжний простір “Place For Teens” офіційно розпочав свою роботу. Незабаром організатори складуть розклад занять та інформуватимуть про свою діяльність у соцмережах. Двері простору будуть відкриті не тільки для жителів Вишкова, а й для усіх лучан. Заняття проводитимуть безплатно.