У селі Рованці Луцького району співробітники податкової міліції Волині виявили  підпільний цех із виробництва горілчаного сурогату.

У травні цього року правоохоронці вже виявляли діяльність цього підпільного цеху, – повідомили у оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у неприйнятних санітарних умовах, правоохоронці  документально зафіксували в ході проведення огляду  приміщення.

Самого ж організатора затримали у Ківерцях, він саме транспортував задля збуту значну партію незаконно виготовлених горілчаних та тютюнових виробів.

У результаті проведення заходів вилучено 760 літрів рідини з характерним запахом спирту, понад 650 літрів готової горілчаної продукції, розлитої в тару “Bag in box”, понад 400 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, пластикову тару, шланги, лійки, спиртометри, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.

Крім того, вилучено транспортний засіб, який використовувався для незаконного транспортування та розповсюдження фальсифікату.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 600 тисяч гривень. Наразі вирішується питання про призначення судових експертиз та накладення арешту на товарно-матеріальні цінності.