У самопроголошеній ЛНР – переворот. Зелені чоловічки без розпізнавальних знаків перекрили вулиці, що ведуть до адміністративних будівель. Заворушення розпочалися 21 листопада. Саме цього дня лідер терористів Ігор Плотніцький звільнив з посади міністра внутрішніх справ так званої республіки Ігоря Корнета. Той відмовився виконувати наказ шефа та забарикадувався в будівлі свого силового відомства.

Згодом з’явилася неперевірена інформація, що Ігор Плотніцький утік. Вже наступного дня, 22 листопада він з’явився на публіці, провів нараду із новопризначеними керівниками силових відомств, де знову назвав Корнета – злочинцем.

У середу, 22 листопада, з Луганська прийшли повідомлення про штурм “Генпрокуратури ЛНР” невідомими озброєними людьми. Кілька людей, включаючи в.о. “Прокурора республіки”, нібито заарештовані. У зв’язку з цією ситуацією президент України Петро Порошенко провів екстрене засідання Воєнного кабінету РНБО. Глава держави підкреслив, що у зв’язку із збільшенням кількості російських військових, а також активізацією найманців українські Збройні Сили готові до будь-якого розвитку подій задля забезпечення безпеки мирного населення.