У селі Кримне Старовижівського району закрили медпункт. Місцеві не розуміють: чому у сусідніх селах будують амбулаторії, а в їхньому – є готове приміщення, відремонтоване і порожнє.

Про це йшлося під час зустрічі з народним депутатом України Степаном Івахівим, – написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

“Я пояснив жителям Кримного, яким шляхом сьогодні планують здійснювати медичну реформу. Та якими б не були плани, я впевнений, що перше, на що повинні орієнтуватися всі реформи – це потреби людей. Тому обов’язково поцікавлюсь ситуацією, що склалась в Кримному і зроблю усе можливе, щоб медпункт знову запрацював”, – написав Івахів. 

Він додав, що в селі також є потреба в новому перекритті школи, утепленні фасаду та благоустрої території поруч. На зустріч прийшла старшокласниця Катерина і попросила вплинути на благоустрій школи, аби на випускний вона з однокласницями могла взути туфлі на підборах.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: З радістю працюватиму з Івахівим у Верховній Раді, – Ігор Палиця. ВІДЕО

Мешканці сусіднього Яревища попросили взяти під контроль питання, що стосується річки Прип’яті. Там прорвало шлюз і опустився рівень води.

“А ще люди попросили, щоб коли потраплю знову до Верховної Ради, зайнявся питанням інформаційного наповнення ЗМІ. Люди скаржаться: включають телевізор, а там лише: вбився, втопився, попав в аварію… Можливо, справді, так само як є встановлені ліміти на продукт українською мовою, так потрібно визначити обов’язкову кількість позитивних новин?.. Як би там не було, а особисто я впевнений: жити треба з позитивом, і тоді все вдасться!” – написав Івахів.