Жителі села Гута-Боровенська перешкоджали працівникам георозвідки провести опис землі в лісі й здійснити дослідження надр.

До Камінь-Каширського відділу поліції надійшло повідомлення про це, повідомляють у відділку.

Відповідні дозвільні документи на проведення робіт геологи мали.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником Камінь-Каширського ВП. Правоохоронці встановили, що РКГП ДП «Українська геологічна компанія Рівненської комплексної геологічної партії» спільно із працівниками КП «ВОЛИНЬПРИРОДОРЕСУРС» проводили геологічні роботи поблизу села Гута-Боровенська Камінь-Каширського району.

Під час проведення вказаних вище робіт у представників георозвідки виник конфлікт із жителями села: останні наполегливо попросили геологів припинити проводити дослідження і покинути лісовий масив, що в подальшому ті й зробили.

Під час проведення перевірки СОГ ознак будь-якого кримінального правопорушення не було виявлено. В ході реагування на повідомлення в будинку культури с. Гута-Боровенська відбулися збори громади, на яких був присутній начальник ВП, начальник СВ Камінь-Каширського ВП, голова Гуто-Боровенської ОТГ та представники КП «ВОЛИНЬПРИРОДОРЕСУРС».

Під час зборів вирішили призупинити георозвідку та провести ще одні збори 20 жовтня, на яких буде остаточно вирішуватись врегулювання конфліктної ситуації з місцевою громадою.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Конфлікт довкола “Проліска” не вщухає. ВІДЕО