У селі Полиці Камінь-Каширського району у пам’ять про загиблого в АТО односельчанина Сергія Приймака облаштували Алею Слави.

Ідею створити такий об’єкт запропонував один із місцевих школярів – Назарій Прокопчук, який склав окремий проект. Більше того, він спроектував усе в 3D графіці, повідомили у пресслужіб Волинського ОУЛМГ.

“У нас при вході до школи є меморіальна дошка у пам’ять про нашого односельчанина Сергія Приймака, який загинув в АТО у 2014 році на сході України. Він був єдиним сином у сім’ї.  Ми довго думали, як увіковічнити його ім’я, аби подвиг Героя ще довго пам’ятали наші нащадки. Один із наших учнів запропонував створити Алею Слави”, – розповідає батько школяра, директор загальноосвітньої школи села Полиці Роман Прокопчук.

Хлопець  розробив окремий 3D-проект, який подав на конкурс проектів алей і парків, оголошений Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, здобув  ІІ місце.

Таким чином, за підтримки і сприяння лісівників у селі Полиці облаштували Алею Слави.

Проклали доріжку, засіяли газон, встановили альтанку та лавочки, висадили багаторічні декоративні дерева і кущі, а також посіяли різноманітні квіти.

На наступний рік  планують  продовжити цю Алею Слави у протилежний бік і там встановити гарну дерев’яну арку.