На свято Водохреща, 19 грудня,  у Павлівській ОТГ на Іваничівщині офіційно відкрили Центр надання адміністративних послуг та відремонтоване приміщення сільської ради.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці нардеп Ігор Гузь.

“Переконаний, Павлівську громаду можна показувати як зразкову. Це, до речі, уже друга ОТГ в моєму окрузі, де побудували такий прекрасний ЦНАП. Нещодавно за власні кошти двоповерхове приміщення з нуля звели у Вишнівській громаді. І сьогодні на цій події присутній голова ОТГ Віктор Сущик“, – зазачив нардеп.

Голова ОТГ Андрій Сапожник розповів, що на місці колишнього двоповерхової споруди, яка була вже непридатна для використання, у громади тепер є ЦНАП і відремонтоване приміщення сільської ради. Вже завезені й нові меблі. Вся будівля оснащена сучасною потужною системою обігріву. Є кімната для відпочинку, великий конференц-зал і навіть куточок для малят. Облаштована за всіма нормами санітарна кімната та спеціальні опори й пандус для візочників.

Керівник ЦНАПу Марія Сапожнік пояснила, що в штаті – десять осіб, семеро з яких – фахівці, які працюють у певні дні дистанційно. Це передбачено для тих громадян, які самостійно з різних причини не можуть приїхати у Павлівку. Колектив установи  пройшов спеціальне навчання і він надаватиме жителям громади 182 адміністративні послуги.