У селі Рованці, що під Луцьком, відкрили нову церкву. У цьому священикам допомагали багато меценатів. Троє не дожили до відкриття храму. Серед них і відомий луцький бізнесмен Петро Гордійчук. Під час першої літургії в храмі священики подякували усім, хто долучився до спорудження святині та згадали померлих. До слова, церкву назвали на честь Святого апостола Андрія Первозваного саме через те, що багато спонсорів носять саме це ім’я.

Будували церкву шість років. Увесь цей час, як годиться, разом із будівельниками роботи виконував і настоятель храму. Каже, що хоча ще й залишилися деякі внутрішні роботи, проте нарешті може повністю приділити час тому, щоб в людських душах розвинути потребу в молитві. Також планує відкрити недільну школу.

Українська православна церква Київського патріархату щороку відкривала до десяти храмів на Волині. І хоча з початком війни на сході країни, цей процес трішки сповільнився, але впродовж 2017-го вдалося освятити шість церков.
Наступного року церковники планують вже взимку освятити ще два храми – у селі Гаразджі та у Луцьку на території другої міської лікарні.