У селі Світязь Шацького району уже встигли зробити 19 кілометрів напірної та 2,5 кілометри самопливної каналізації. Ввести усю систему в експлуатацію планують вже у 2020-му році. Договір на виконання робіт уклали торік у листопаді, роботи розпочали вже 13-го грудня.

Загалом мають змонтувати 52 кілометри самопливної каналізації, 42 кілометри напірної, 22 кілометри підключень від будинків до магістральних каналізацій. Це все мають завершити у 2020-му році. Тому роботи не припинятимуть і під час курортного сезону.

Учасники розширеної наради в Світязі також оглянули відремонтовану Набережну та центральний пляж в селі Світязь. Тут все лагодили за рахунок коштів Шацького національного природного парку та представників бізнесу, які вирішили допомогти за можливість розташування своїх торговельних точок на території центрального пляжу. Нині тут облаштовано вже 1,4 км.

Більшість робіт фінансуються по програмі транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна». Загальний бюджет проекту становить 6 млн 450 тисяч євро. З них – 10 відсотків співфінансування, а це 25 мільйонів гривень, залучили завдяки обласній державній адміністрації.