Індивідуальні теплові пункти безкоштовно встановлять ще у шести будинках на проспекті Молоді, 13, 13а, 15, 17, 17а, 17б в Луцьку.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів, що загалом ІТП буде встановлено у 254 будинках. Змонтоване обладнання уже у 70 будинках. До початку опалювального сезону ІТП встановлять у 100 будинках.

“Це дасть можливість мешканцям економити кошти на послузі теплопостачання. У будинках, де ОСББ за власні кошти встановило ІТП, є гарні показники економії. Орієнтовно люди платять на 30% менше, ніж до того, як у них його встановили. Крім того, ми встановлюємо балансувальні клапани. Вони роблять так, що теплоносій подається в квартири максимально рівномірно від першого до останнього поверхів”, – наголосив він.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад звернувся до мешканців з проханням зменшити існуючу заборгованість перед теплопостачальним підприємством.

“Всі кошти, які ми виділяємо на підтримку нашого комунального підприємства, нам потрібно забирати з ремонту дворів, доріг та іншого, що зробило б наше місто комфортнішим”, – зазначив він.

Директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський зазначив, що абонентська оплата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть.