У закладах освіти Луцької міської територіальної громади хочуть запровадити факультативні заняття з християнської етики.

Про це йшлося під час наради у ЦНАПі 30 березня, – пише пресслужба Луцької міської ради.

У заході взяли участь міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, депутати Луцької міської ради Роман Кравчук, Оксана Лєщинська, Катерина Шкльода, представники виконавчих органів міської ради, комунальних закладів міста, Головного управління Національної поліції у Волинській області, духовенства, а також педагоги та керівники навчальних закладів.

“На превеликий жаль, зараз ми щодня спостерігаємо процес падіння, відсутності моральних цінностей в молодого покоління, розповсюдження наркоманії в нашому місті та країні в цілому. Все більше молоді обирає цей шлях і ми, безумовно, не можемо стояти осторонь цих проблем”, – сказав мер Луцька Ігор Поліщук.

Одна із тем заходу – запровадження у закладах освіти уроків християнської етики.

“Це стане відповіддю на виховні виклики, які стоять сьогодні перед суспільством, але ця шкільна дисципліна має бути позаконфесійною. Йдеться, щонайперше, про духовний розвиток дитини – такі години морального спілкування допоможуть подолати інформаційний вірус, який атакує голови та серця підростаючого покоління”, – йдеться у повідомленні Луцькради.

“Звичайно, школа не може замінити батьківське виховання та виховання в сім’ї. Що ми можемо зробити — привити правильні цінності, для того щоб діти стали здоровими, успішними членами суспільства”, – зазначив міський голова Ігор Поліщук.