Голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко повідомив, що у школах області передбачені канікули з 15 по 30 жовтня. 

Аби проаналізувати епідемічну ситуацію в області, затвердити оновлені рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та прийняти відповідні протиепідемічні заходи сьогодні, 12 жовтня 2020-го року, відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – пише пресслужба Волинської ОДА.

Голова облдержадміністрації запропонував членам комісії підтримати усі протиепідемічні заходи та вкотре закликав волинян дотримуватися карантинних правил, а органи місцевого самоврядування не проводити масових заходів.

«Потрібно розірвати ланцюг поширення коронавірусної інфекції, як ми це робили у квітні, щоб хвороба не поширювалася далі. У школах Волині уже передбачені канікули із 15 жовтня по 30 жовтня. Після канікул регіональні комісії ТЕБ та НС і місцева влада будуть вирішувати перехід навчальних закладів на дистанційне навчання у разі необхідності. Кафе та ресторани Волинської області повинні працювати із 7:00 до 22:00, а заклади, які працюють у нічний час, не повинні працювати. Також закликаю усіх дотримуватися карантинних вимог у громадських місцях, транспорті та уникати скупчення людей. Жодних масових заходів не повинно бути. Тільки так ми зможемо зупинити поширення коронавірусної хвороби» – сказав на завершення Юрій Погуляйко.

Нагадаємо, Міносвіти рекомендує усім школам піти на канікули з 15 по 30 жовтня, а університетам перейти на дистанційну форму навчання.