У США собаку посмертно нагородили за військову службу. Медаль Діккена від британської благодійної організації Народний диспансер для хворих тварин отримав Чіпс — метис вівчарки та хаскі, один з найвідоміших псів за історію Другої Світової. Собака жила у штаті Нью-Йорк. Сім’я Ренс взяла Чіпса ще цуциком у сусідів. Під час другої світової, коли влада країни закликала громадян допомагати армії, господарі Чіпса вирішили відправити його на службу до війська.

Син власників собаки Джон Рен розповідає: “Він був дуже розумним. А коли почалася війна, всі почали допомагати і людей просили віддавати своїх собак до кіннологічного підрозділу. Батьки розуміли, що пес для цього ідеально підходить. Їм було шкода віддавати його на службу, але вони розуміли, що це правильне рішення”.
Спочатку Чіпс служив сторожовим псом — зокрема й на конференції у Касабланці, де президент США Франкін Рузвельт та прем’єр-міністр Британії Вінстон Черчіль зустрічалися для обговорення плану війни. Пізніше — разом з десантниками висадився на берег Сицилії у рамках операції “Хаскі”. Коли його групу почали обстрілювати, собака вирвався, кинувся в дот, і вчепився в горло кулеметнику. Вогонь припинився — італійці були нажахані несподіваною появою пса.
Представник Армії США Алан Труп: “Після того, як його команда і кінолог потрапили під прямий вогонь, Чіпс опинився відрізаний від групи і далі по суті самотужки змусив здатися кулеметний підрозділ ворога”.

Після війни собаку номінували на нагородження Срібною зіркою за мужність та Пурпуровим серцем за поранення у бою. Та пізніше відзнаки відкликали, мотивувавши це тим, що вони призначені для людей. Після війни Чіпс повернувся додому з почесною стрічкою за висадку десанту та вісьмома зірочками за кожну операцію, у якій брав участь. Він помер за сім місяців через ускладнення від отриманих травм. Нагороду за Чіпса за 70 років отримала інша собака — Айрон, яка теж перебуває на службі у війську США.